Jeżeli ktoś jeszcze jest zainteresowany otrzymywaniem ode mnie maili, proszę o zostawienie adresu

TUTAJ.


Dziękuję wszystkim, którzy podczas wydarzenia Półbohater powstaje i przy wypełnianiu ankiety zostawili adres e-mail, aby subskrybować wiadomości związane z blogiem. Dzisiaj poszedł w świat pierwszy newsletter.

Wysłałam go turami. Jednokrotnie wpisywałam maksymalnie siedmiu odbiorców, by algorytmy nie uznały wiadomości za spam. Mam nadzieję, że ten sposób zadziałał.

Blog będzie zapisem afirmacji codzienności, zgodnym z ideą słowa półbohater, a newslettery – krótkim streszczeniem tego zapisu.


 Dlaczego warto?


Subskrybując bloga, wspierasz go jako odbiorca i ułatwiasz mi docieranie do Ciebie z treścią. Facebook jest zawodnym medium i nie wyświetla wszystkich aktualności.

Jednocześnie ułatwiasz też życie samemu sobie. Będziesz na bieżąco z tym, co dzieje się na blogu – nawet jeżeli nie będziesz zainteresowany/a treścią, po zapoznaniu się z pigułką informacji możesz zadecydować, czy chcesz wejść na bloga, czy nie.


 Jak często można spodziewać się e-maili?


Raz na miesiąc lub raz na dwa miesiące. Postaram się tworzyć wartościowe wiadomości, które naprawdę wniosą do Waszych myśli coś ciekawego.

Kolejny wpis na blogu już niebawem!


ZAPISY NA NEWSLETTER:  TUTAJ.


ArtykułyInformacyjne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Imię *