BĄDŹ NA BIEŻĄCO:


FANPAGE PÓŁBOHATER

INSTAGRAM PÓŁBOHATER

PÓŁBOHATER NA YOUTUBIEOGÓLNE INFORMACJE O STRONIE

  Blog jest formą twórczego projektu, dzięki któremu mogę połączyć rzetelną pracę z fascynacją pisarskim rzemiosłem i nowymi mediami. Ułatwia mi nabywanie kompetencji i umiejętności, dzięki którym będę mogła tworzyć własne projekty literackie i audiowizualne.

Obecnie na stronie pojawia się wszystko, co uznaję, że mogłoby kogoś zainteresować. Bezustannie ją rozwijam, dlatego zachęcam do odwiedzin — mam nadzieję, że nieraz Cię zaskoczy.


 FANPAGE

Fanpage to miejsce, w którym udzielam się najczęściej. Pojawiają się na nim krótkie historyjki i anegdoty, przemyślenia, zdjęcia oraz linki do blogowych wpisów. To przestrzeń na dyskusję, wymianę poglądów.

 BLOG

Publikuję tutaj głównie dłuższe teksty — opowiadania, które nazywam miniaturami literackimi. Są to fragmenty prozy, niekiedy spinane klamrą kompozycyjną lub pomysłem, częściej jednak pozbawione wyraźnego początku i końca. Piszę bez puenty, hobbystycznie i luźno; między nauką, spotkaniem towarzyskim a codziennym życiem.

 W JAKIEJ KOLEJNOŚCI CZYTAĆ?

Poszczególne wpisy są jak osobne historie. Znajomość poprzednich postów nie jest konieczna, by zrozumieć ich sens (przynajmniej taką mam nadzieję). We wpisach na blogu pojawiają się odniesienia do poprzednich postów, ale nie potrzeba kontekstu do ich zrozumienia. Staram się być elastyczna i dobierać tematykę opowiadań w taki sposób, by były różnorodne i niezależne.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, przejdź do zakładki KONTAKT albo napisz przez Facebooka.