Urodziłam się 8 kwietnia 1998 roku.  Od dzieciństwa wyrażałam uczucia poprzez słowo i obraz . Pisaniem opowiadań zajęłam się już w szkole podstawowej, wpierana przez moją polonistkę. Była nie tylko nauczycielem, ale i człowiekiem, który tchnął we mnie pasję czytania i przelewania własnych refleksji, obserwacji i doświadczeń na papier.

Konsekwentnie rozwijałam swoje zainteresowania, często kosztem szkolnych obowiązków. Przez cztery lata współpracowałam z piętnastoma filiami wydawniczymi jako blogerka książkowa. Zrezygnowałam z tego, ponieważ często otrzymywałam powieści mało wartościowe, które zdobywały popularność na rynku właśnie dzięki ,,kupnym” opiniom osób parających się tym samym zajęciem.

Kiedy mam czas, dużo tworzę. Pisanie to jedyne zajęcie, któremu oddaję się bez pamięci w chwilach, kiedy rzeczywistość mi na to pozwala… a czasem i wtedy, gdy nie powinnam.

Pragnę, aby tekst wchodził w dialog z odbiorcami. Chętnie czytam komentarze, zarówno pochlebne, jak i krytyczne. Szanuję czas, jaki odbiorca wkłada w czytanie ścian tekstu i sformułowanie swoich zastrzeżeń.

Uwielbiam czytać, dlatego protestuję przeciwko traktowaniu powieści jako towaru, który trzeba opchnąć za wszelką cenę, wykorzystując do tego reklamową pompę. Jako czytelnik nieraz poczułam się oszukana czczymi obietnicami. W konsekwencji przestałam kupować ,,bestsellery” i zaczęłam wykorzystywać zasoby bibliotek.

Obok twórczego pisania zgłębiam wiedzę na temat językoznawstwa oraz literatury polskiej i światowej. Interesuję się również filozofią, psychologią biznesu i marketingiem. Obecnie studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, lecz myślę, że życie zweryfikuje moje zawodowe plany.

DZIAŁAM RÓWNIEŻ TUTAJ:

  

Kontakt: polbohater@gmail.com