Jeżeli ktoś jeszcze jest zainteresowany otrzymywaniem ode mnie maili, proszę o zostawienie adresu

TUTAJ.


Dziękuję wszystkim, którzy podczas wydarzenia Półbohater powstaje i przy wypełnianiu ankiety zostawili adres e-mail, aby subskrybować wiadomości związane z blogiem. Dzisiaj poszedł w świat pierwszy newsletter.

Wysłałam go turami. Jednokrotnie wpisywałam maksymalnie siedmiu odbiorców, by algorytmy nie uznały wiadomości za spam. Mam nadzieję, że ten sposób zadziałał.

Blog będzie zapisem afirmacji codzienności, zgodnym z ideą słowa półbohater, a newslettery – krótkim streszczeniem tego zapisu.


 Dlaczego warto?


Subskrybując bloga, wspierasz go jako odbiorca i ułatwiasz mi docieranie do Ciebie z treścią. Facebook jest zawodnym medium i nie wyświetla wszystkich aktualności.

Jednocześnie ułatwiasz też życie samemu sobie. Będziesz na bieżąco z tym, co dzieje się na blogu – nawet jeżeli nie będziesz zainteresowany/a treścią, po zapoznaniu się z pigułką informacji możesz zadecydować, czy chcesz wejść na bloga, czy nie.


 Jak często można spodziewać się e-maili?


Raz na miesiąc lub raz na dwa miesiące.


 W jaki sposób anulować subskrypcję?


Czasem zdarza się, że zostawiamy dane na fali krótkiej fascynacji zjawiskiem, które po upływie kilku miesięcy przestaje nas interesować. Dlatego jeżeli dotarła do Ciebie wiadomość, ale nie chcesz więcej otrzymywać maili z adresu Półbohatera, napisz mi to poprzez wiadomość zwrotną. Ewentualnie można zablokować mailowy adres – taka opcja powinna być dostępna w interfejsie skrzynki odbiorczej.

Profesjonalne firmy i blogi mają możliwość anulowania subskrypcji jednym kliknięciem, ale niestety, początkujący internetowy twórca rzadko kiedy może sobie pozwolić na zakup narzędzia do mailligu. Stąd proponuję na ten moment amatorskie rozwiązanie.

Mam nadzieję, że moja pasja i zaangażowanie wynagrodzą zainteresowanym prostotę tworzonych wiadomości. Osobiście uważam, że prowizorka ma swój urok – nawet większy niż wymuskane projekty robione z szablonu.

Postaram się tworzyć wartościowe wiadomości, które naprawdę wniosą do Waszych myśli coś ciekawego.

Kolejny wpis na blogu już niebawem!


ZAPISY NA NEWSLETTER:  TUTAJ.


ArtykułyInformacyjne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Imię *